Skip to main content

Niepubliczny Żłobek Szkrabolandia, ulica Gospody 19A w Gdańsku


 • Poniedziałek - piątek
  6:30 - 17:30
 • Sobota
  nieczynne
 • Niedziela
  nieczynne
 • Poniedziałek - piątek
  6:30 - 17:30
 • Sobota
  nieczynne
 • Niedziela
  nieczynne

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszej pracy, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Żłobek - Gdańsk Żabianka

Jest to żłobek, w którym dzieci mają bezpieczny i radosny start w życie. W żłobku dbamy o to, by dzieci miały zapewnione wszystkie warunki do rozwoju. Stwarzamy atmosferę, w której dzieci czują się bezpiecznie i kochane.

Naszym celem jest wychowanie dzieci w duchu tolerancji, szacunku i wzajemnej pomocy. Chcemy, by nasze dzieci były otwarte na świat i gotowe do życia w społeczeństwie. Dbamy o to, by każde dziecko czuło się w żłobku wyjątkowo.

Żłobek - Gdańsk Przymorze

Jest to także miejsce, w którym mogą poznawać nowych przyjaciół i doświadczać wielu nowych rzeczy. W naszym żłobku dzieci mają możliwość uczestniczenia w wielu ciekawych zajęciach, takich jak: zajęcia plastyczne, muzyczne, ruchowe, językowe, a także zajęcia edukacyjne. Dzięki temu, że żłobek jest tak bogato wyposażony, dzieci mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań i umiejętności. Jest to bardzo ważne, ponieważ dzieci w wieku przedszkolnym są bardzo chłonne i szybko się uczą.

Jest to bardzo ważny czas w życiu dziecka, ponieważ to właśnie w tym wieku dzieci rozwijają się najszybciej. Dlatego też, żeby dzieci mogły jak najlepiej się rozwijać, potrzebują odpowiedniego otoczenia i opieki. W naszym żłobku dzieci mają możliwość spędzania czasu w bezpiecznym i przyjaznym otoczeniu, w którym mogą się rozwijać i cieszyć się każdą chwilą.

Formularz kontaktowy


Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego. W godzinach pracy placówki, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

Wpisz swoje imię i nazwisko.

Nieprawidłowy adres e-mail.

Nieprawidłowy numer.

Nieprawidłowy wiek.

Invalid Input

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowa wiadomość.

* należy obowiązkowo wypełnić